fbpx
-3.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości Rusza tydzień pomocy ofiarom przestępstw

Rusza tydzień pomocy ofiarom przestępstw

reklama

Sąd Okręgowy w Olsztynie aktywnie włącza się w obchody 16. Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Każdy, kto ucierpiał na skutek przestępstwa, w dniach od 20 do 24 lutego może otrzymać bezpłatną poradę prawną.

W związku z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw, Ministerstwo Sprawiedliwości już po raz kolejny koordynuje „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Obchody mają zwrócić uwagę zwłaszcza na potrzeby ofiar przestępstw, ale także przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą mogą być bezpłatne porady prawne, które w trakcie obchodów są udzielane w różnych instytucjach, w tym w sądach, prokuraturach, komendach policji, czy organizacjach pozarządowych.
W tegoroczne obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem aktywnie włącza się również Sąd Okręgowy w Olsztynie.

reklama

W dniach od 20 do 24 lutego 2017 r., w pokoju nr 15 (Przyjazny Pokój Przesłuchań) Sądu Okręgowego w Olsztynie asystenci sędziów będą pełnili dyżury, w trakcie których udzielą interesantom bezpłatnych porad prawnych. Dyżury będą pełnione w godzinach od 8 do 13.

reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL