Narkotyki ukrył w portfelu, pudełku po papierosach i gołębniku

  0

  Szczycieńscy policjanci na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, na jednej z posesji w gminie Pasym w trakcie przeszukania zabezpieczyli narkotyki. 44-latek ukrył blisko 9 gramów marihuany i ponad 37 gramów amfetaminy w portfelu, pudełku po papierosach i gołębniku. Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał on zarzut posiadania nielegalnych substancji, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  W minioną środę około godziny 16.00 policjanci zapukali do jednego z mieszkań położonych na terenie gminy Pasym. Z wcześniejszych ich ustaleń wynikało, że pod tym adresem 44-latek ukrywa w mieszkaniu narkotyki. Drzwi do mieszkania otworzył funkcjonariuszom mężczyzna, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Unikał kontaktu wzrokowego i nie odpowiadał racjonalnie na zadawane mu pytania.

  W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 9 gramów marihuany i ponad 37 gramów amfetaminy. Środki odurzające ukryte były m.in. w portfelu, pudełku po papierosach i gołębniku znajdującym się na podwórku przed domem.

  44-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał już zarzut posiadania nielegalnych substancji. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here