fbpx
19 C
Olsztyn
środa, Kwiecień 24, 2019
reklama

Cztery kolizje w ciągu pięciu minut

Strona główna Wiadomości Na sygnale Cztery kolizje w ciągu pięciu minut
reklama

Rano na ulicy Lipowej w Biskupcu w ciągu zaledwie pięciu minut doszło do czterech kolizji drogowych. Przyczyną wszystkich zdarzeń było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych.

Wczoraj rano po godzinie 8.30 na ulicy Lipowej w Biskupcu kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Podobny scenariusz powtórzył się w tym miejscu jeszcze trzykrotnie. Minutę później kierujący osobowym autem marki Hyundai także nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych i uderzył w stojącego tam volkswagena. Po kolejnych dwóch minutach na tej samej drodze kierujący mercedesem nie dostosowując prędkości jazdy do warunków na drodze zjechał z niej i uderzył w drzewo. Po kolejnych dwóch minutach w volkswagena, który jako pierwszy brał udział w zdarzeniu uderzył kierujący oplem astrą.

reklama

W wyniku tych zdarzeń żaden z ich uczestników nie odniósł obrażeń. Sprawcy zostali ukarani mandatami.

reklama
reklama

2 KOMENTARZE

  1. I ch* po co posypać piachem, lepiej zwalać winę na kierowców i walić mandaty. A te skur…. odpowiedzialne za bezpieczne drogi siedzą wentylami do góry i gówno robią.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma