fbpx
-3.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości W olsztyńskim centrum handlowym gimnazjaliści okradli i pobili mężczyznę

W olsztyńskim centrum handlowym gimnazjaliści okradli i pobili mężczyznę

reklama

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowiedzą trzej gimnazjaliści, którzy wyrwali mężczyźnie e-papierosa, a następnie w celu utrzymania się w jego posiadaniu uderzyli go w twarz i przewrócili. Cała trójka została zatrzymana przez policjantów kilka ulic dalej pod jednym z bloków. Jak się okazało wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (12.02.2017) w centrum handlowym na terenie Olsztyna. Trzej gimnazjaliści wyrwali dorosłemu mężczyźnie z rąk e-papierosa o wartości 70 złotych, a następnie – w celu utrzymania się w jego posiadaniu – uderzyli pokrzywdzonego w twarz i przewrócili na ziemię. Mężczyzna powiadomił policjantów, którzy jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawców przestępstwa. Dwóch 15-latków i 14-latek zostali ujęci przez mundurowych kilka ulic dalej, pod blokiem na ul. Wańkowicza. Młodzi mieszkańcy miasta znajdowali się pod wpływem alkoholu. Podczas ich przeszukania funkcjonariusze znaleźli skradzionego e-papierosa.

reklama

Gimnazjaliści zostali osadzeni w Policyjnej Izbie Dziecka. Zebrane w tej sprawie materiały trafią do sędziego rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o ich dalszym losie.

reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL