Sprawcy rozboju zatrzymani

  0

  W listopadzie ubiegłego roku trzech mężczyzn zaatakowało idącą chodnikiem kobietę. Dotkliwie ją pobili i zabrali rzeczy o łącznej wartości 300 zł. Policjanci poświęcili wiele energii i pracy, by ustalić sprawców tego zdarzenia. Skutkiem tego wysiłku jest fakt, że dwóch podejrzanych trafiło do aresztu, a wobec trzeciego zastosowano policyjny dozór.

  Do zdarzenia doszło pod koniec listopada 2016 roku. Wtedy to pewna kobieta wracała z zakupami do domu. Na chodniku napadło na nią trzech mężczyzn. Bili ją po całym ciele powodując obrażenia twarzy, następnie przewrócili na ziemię. Kobieta w wyniku napadu straciła rzeczy o łącznej wartości 300 zł.

  Policjanci z Bartoszyc intensywnie pracowali nad zatrzymaniem i doprowadzeniem przed oblicze sądu napastników. Przyniosło to efekt w postaci ustalenia podejrzanych mogących brać udział w zdarzeniu. Mężczyźni przewijali się już w policyjnych kartotekach.

  W środę (08.02.2017) dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych, natomiast trzeci trafił do policyjnego aresztu w piątek rano. Wszyscy trzej mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów.

  Postanowieniem sądu dwóch na wyrok poczeka w areszcie, a trzeci do czasu rozprawy będzie przebywał pod dozorem policji.

  Za przestępstwo rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here