Mieszkaniec Zatorza wracając z dyskoteki niszczył wszystko na swojej drodze

  starowka olsztyn policja
  Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.

  Zniszczenie czterech pojazdów oraz wybicie ekranu dotykowego w infokiosku na terenie olsztyńskiej starówki – takie zarzuty usłyszał 19-letni mieszkaniec Zatorza. Młody mężczyzna wracając w weekend z dyskoteki niszczył wszystko co mijał na swojej trasie. Policjanci zatrzymali go dzięki nagraniom z monitoringu. Grozi mu kara 5 lat więzienia.

  Do zdarzenia doszło w miniony weekend (4-5.02.2017) na terenie Olsztyna. Jak ustalili policjanci, kilku młodych mężczyzn wracało w nocy z klubu na starówce. Jeden z nich był agresywny i złość rozładował najpierw na zaparkowanych przy drodze pojazdach, wybijając pięścią szyby w czterech samochodach, a następnie uszkodził ekran dotykowy w tzw. infokiosku. Straty to kilka tysięcy złotych.

  Funkcjonariusze ustalili sprawcę zniszczeń przeglądając nagrania z monitoringu. Wczoraj (09.02.2017) 19-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty, do których przyznał się składając wyjaśnienia. W chwili popełnienia czynów był pijany.

  Mieszkaniec Zatorza w najbliższym czasie stanie przed sądem, grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

  1 KOMENTARZ

  1. zatorze zaraz znowu będzię jak 13 dzielnica w olsztynie czyt. (towarowa baraki) , naćpał się dopalaczy kryształ szybkości z Jagiellońskiej bo przecież Sanepid plomby założył to sami chyba je zerwali i teraz niby otwarte ,ale drzwi zamknięte krata odsłonięta wystarczy chwile poczekac by ktoś Ci otworzył zamek i często otwarte też normalnie nie na zamknięcie

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here