Przed sądem za wykroczenie odpowie dwóch mieszkańców Biskupca. Młodzi mężczyźni w środku nocy, na klatce schodowej jednego z bloków głośno dyskutowali przy… obieraniu ziemniaków, zakłócając przy tym spoczynek nocny sąsiadom.

Dziś w nocy (31.01.2017) policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej w jednym z bloków na terenie miasta.

Po wejściu do klatki schodowej usłyszeli hałas. Na drugim piętrze budynku zastali siedzących dwóch mężczyzn, którzy głośno dyskutowali przy… obieraniu ziemniaków.

21-latek i jego 19-letni kolega znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu, a swoim głośnym zachowaniem zakłócali spoczynek nocny sąsiadom. Po upomnieniu przez funkcjonariuszy w ich obecności wrócili do mieszkania.

Policjanci sporządzili z tej interwencji dokumentację, która z wnioskiem o ukaranie mężczyzn trafi do sądu. Za zakłócanie ciszy nocnej grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marcin

Zamiast szukać skradzionego roweru to szanowna Olsztyńska Policja ukarała za rozmowę. Normalnego człowieka ukarzą a złodziej rowery kradnie. Nawet monitoringu nie sprawdzili.

Marcin

Może szanowni sąsiedzi zapomnieli jak byli młodzi. może to jedyny przypadek jak w obecnych czasach zamiast przesiadywać przed komputerem ludzie ze sobą rozmawiają.

Rafał

Auto porysowane i wybita szyba, po zgłoszeniu na policję, duzyrny w sluchawce „nie mam czasu na bzdury”, po przejechaniu na miejsce w komcu radiowozu, protokół, po dwoch dniach umorzenie… po samodzielnym udaniu sie do najbliższych miejsc z monitoringiem okazuje się ze policja nie sprawdziła NIC!… dlatego nikt ich nie szanuje bo mają w dupie obywateli i tylko chcieliby pisać mandaty!

Zofia

Za takie coś karzą, a biskupiecka Policja nie może niby znaleźć kierowcy auta na olsztyńskich blachach, który potrącił kobietę na rowerze… Znają rejestrację pojazdu i dane kierowcy, a sprawa umorzona. Śmiechu warte.

wpDiscuz