Był poszukiwany. „Wpadł” podczas kradzieży sklepowej

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i jednostek podległych zatrzymują osoby ukrywające się przed organami ścigania. Tylko wczoraj funkcjonariusze zatrzymali trzech poszukiwanych. Jeden z nich „wpadł” podczas kradzieży sklepowej.

Policjanci zatrzymują osoby poszukiwane w różnych okolicznościach. Część z nich ujawniają w miejscu zamieszkania, inni „wpadają” podczas legitymowania w związku z popełnionym przez nich wykroczeniem.
Tylko wczoraj (29.01) w ręce policjantów trafiło 3 mężczyzn ukrywających się przed organami ścigania. Dwóch z nich poszukiwanych było przez olsztyński sąd listami gończymi. Zostali zatrzymani i doprowadzeni do zakładu karnego.

Trzeciego z nich zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku. Około godz. 20:00 funkcjonariusze z tamtejszej jednostki otrzymali zgłoszenie o ujęciu na gorącym uczynku sprawcy kradzieży w jednym z supermarketów na terenie miasta.
29- latek ukradł różne przedmioty o łącznej wartość ponad 450 zł. Podczas sprawdzania go w policyjnym systemie okazało się, że jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Koszalinie.
Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Skradziony towar w nienaruszonym stanie trafił z powrotem na sklepowe półki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here