Zabrał rodzicom samochód i pojechał na przejażdżkę. 16–latek odpowie przed sądem

  0

  Nastolatek zabrał rodzicom samochód i wyruszył na miasto. O całej sytuacji policjantów powiadomili zaniepokojeni rodzice. Policjanci podczas poszukiwań zatrzymali młodego mieszkańca gminy Ostróda i przekazali go rodzicom. Teraz nieodpowiedzialny 16-latek ze swojego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem rodzinnym i nieletnich.

  Wczoraj (25.01.17) w godzinach wieczornych oficer dyżurny ostródzkiej policji odebrał telefon od zaniepokojonych rodziców, którzy poinformowali, że ich 16-letni syn bez ich wiedzy i zgody zabrał samochód i wyjechał nim na miasto. Zaraz po zgłoszeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania nieodpowiedzialnego nastolatka. Funkcjonariusze podczas patrolu, w jednej z miejscowości przylegających do Ostródy zauważyli opisywany w zgłoszeniu pojazd. W środku siedział młody mężczyzna. Po zatrzymaniu policjanci powiadomili rodziców o odnalezieniu syna. Na miejsce przybył ojciec, któremu funkcjonariusze przekazali samochód oraz całe i zdrowe dziecko.

  Jak się później okazało, to nie był pierwszy raz kiedy 16-latek wyjechał na miasto samochodem rodziców. Tym razem nie uniknie on odpowiedzialności i ze swojego zachowania będzie się musiał tłumaczyć przed sądem rodzinnym i nieletnich.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here