Zatrzymany mężczyzna podejrzany o ugodzenie nożem

Lidzbarscy kryminalni zatrzymali 27-latka, który ugodził nożem mieszkańca miasta w jego własnym mieszaniu. 56-latek doznał urazu rany ciętej ręki. Podejrzanemu za popełnione przestępstwo może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

O sprawie uszkodzenia ciała policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim zostali powiadomieni przez pokrzywdzonego w piątek (13.01.2017). Jak wynikało z jego relacji, do jego mieszkania wieczorem zapukał obcy mu mężczyzna, który po chwili rozmowy, bez powodu zaatakował go nożem, powodując uszkodzenia ciała lewej ręki na wysokości barku po czym zbiegł.

W wyniku czynności operacyjnych policjanci wytypowali sprawcę i ustalili jego miejsce przebywania. 27-latek ukrywał się przed policjantami poza miastem.

Wczoraj (25.01.2017) mężczyzna został zatrzymany. Podczas przesłuchania przyznał się do stawianego zarzutu, tłumacząc, że tak naprawdę to nie wie dlaczego to zrobił i że był pijany.

Prokurator zastosował wobec 21-latka policyjny dozór. Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego będzie musiał dwukrotnie w ciągu tygodnia meldować się w komendzie.

Teraz za to przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem. 27-latkowi grozi kar do 2 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here