fbpx
-3.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości Zatrzymany mężczyzna podejrzany o ugodzenie nożem

Zatrzymany mężczyzna podejrzany o ugodzenie nożem

reklama

Lidzbarscy kryminalni zatrzymali 27-latka, który ugodził nożem mieszkańca miasta w jego własnym mieszaniu. 56-latek doznał urazu rany ciętej ręki. Podejrzanemu za popełnione przestępstwo może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

O sprawie uszkodzenia ciała policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim zostali powiadomieni przez pokrzywdzonego w piątek (13.01.2017). Jak wynikało z jego relacji, do jego mieszkania wieczorem zapukał obcy mu mężczyzna, który po chwili rozmowy, bez powodu zaatakował go nożem, powodując uszkodzenia ciała lewej ręki na wysokości barku po czym zbiegł.

reklama

W wyniku czynności operacyjnych policjanci wytypowali sprawcę i ustalili jego miejsce przebywania. 27-latek ukrywał się przed policjantami poza miastem.

Wczoraj (25.01.2017) mężczyzna został zatrzymany. Podczas przesłuchania przyznał się do stawianego zarzutu, tłumacząc, że tak naprawdę to nie wie dlaczego to zrobił i że był pijany.

Prokurator zastosował wobec 21-latka policyjny dozór. Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego będzie musiał dwukrotnie w ciągu tygodnia meldować się w komendzie.

Teraz za to przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem. 27-latkowi grozi kar do 2 lat pozbawienia wolności.

reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL