Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn – Północ w sprawie rozboju, do którego doszło dzień przed Wigilią w Olsztynie przy ul. Nad Jarem. Policjanci proszą świadków tego zdarzenia o kontakt osobisty lub telefoniczny bezpośrednio z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn – Północ w sprawie rozboju, do którego doszło 23 grudnia 2016r w Olsztynie przy ul. Nad Jarem około godz. 22.30. Z ustaleń policjantów wynika, że trzech mężczyzn po uprzednim użyciu siły w postaci uderzeń rękoma i kopnięć po całym ciele oraz przytrzymywania pokrzywdzonego i przyciskania jego głowy kolanem do ziemi, doprowadziło go do stanu bezbronności, po czym sprawcy okradli go z pieniędzy.

W trakcie zbierania materiału dowodowego zabezpieczono nagranie z monitoringu na którym widać dwie przypadkowe kobiety, które widziały całe zdarzenie. Policjanci proszą świadków tego zdarzenia o kontakt osobisty w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pok. 314 lub telefoniczny pod numerem tel. 089 522- 34- 99 lub 601 457 510 z policjantem prowadzącym sprawę.