fbpx
-3.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości Olsztyn: Rzucił butelką w telewizor

Olsztyn: Rzucił butelką w telewizor

reklama

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Olsztyna, który po kłótni z właścicielem mieszkania rzucił butelką w 40 calowy telewizor uszkadzając ekran. Straty wynoszą 2 tys. złotych. Pijany 34-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Wczoraj o godzinie 10.00 rano do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zadzwonił mężczyzna z prośbą o interwencję. Z relacji zglaszającego wynikało, że od jakiegoś czasu wynajmuje on pokój młodemu chłopakowi. Dziś między mężczyznami doszło do kłótni podczas której 34-latek uszkodził telewizor należący do właściciela mieszkania.
Agresywny mężczyzna miał rzucić butelką od piwa w 40 calowy ekran uszkadzając go. Na miejsce pojechał patrol policji. Sprawca został zatrzymany pod sklepem i osadzony w policyjnym areszcie. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dziś zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia. Straty wynoszą około 2 tys. zł. dlatego 34-latek odpowie za przestępstwo. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL