fbpx
-3.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości Przy tak trudnych warunkach jechał przez Olsztyn z prędkością 114km/h

Przy tak trudnych warunkach jechał przez Olsztyn z prędkością 114km/h

reklama

Trzy miesiące bez prawa jazdy to efekt jazdy ul. Bałtycką z prędkością 114km/h. Z uwagi na warunki pogodowe, drogi są śliskie i zarazem niebezpieczne. Jazda z taką prędkością to realne zagrożenie nie tylko dla siebie ale wszystkich innych uczestników ruchu drogowego, a w szczególności dla pieszych.

Wczoraj około godziny 20.00 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej audi. Kierowca jechał ulicą Bałtycką z prędkością 114km/h. To o 64km szybciej niż dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym, i zdecydowanie za szybko jak na tak trudne warunki drogowe. Kierowca nie przyjął mandatu, dlatego funkcjonariusze skierują wniosek do sądu o jego ukaranie. Przez najbliższe trzy miesiące nie będzie mógł również jeździć pojazdami mechanicznymi.

reklama

To pierwszy kierowca w tym roku, który za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym stracił prawo jazdy.

reklama

3 KOMENTARZE

 1. Andrzej – nie rozumiesz, że „innemu dziennikarzowi” chodzi o to, że tutaj dziennikarze rozstrzygają coś, czego jeszcze nie rozstrzygnął sąd?
  A sądy ostatnio właśnie tak rozstrzygają, jak napisał „inny dziennikarz”…
  I jeszcze jakieś „gówno zamiast mózgu” do dyskusji ni z tego ni z owego wprowadzasz – tak jak by to miało w niej jakieś znaczenie…
  Andrzeju kierowco; nie byłeś, nie widziałeś – nie pie**ol.

 2. Do „inny dziennikarz” – „…Jeśli było tak niebezpiecznie i nic mu się nie stało, to z pewnością jest to jakieś ‚widzi mi się’ policji”…. No tak to coś się musi stać… może właśnie dlatego nic się nie stało bo go Policja zatrzymała…. no ale jak ktoś ma gów** zamiast mózgu nigdy na to nie wpadnie i będzie winił wszystkich dookoła prócz siebie. Może najlepiej od razu puścić pijanych za kółko, ch** że 3 promile do póki nie przejedzie matki z 2 dzieci nie ruszamy bo nic nie zrobił przecież. Mandaty dla takich jeleni to powinny być w euro i 10 pał na plecy na dzień dobry.

 3. Jeśli nie przyjął mandatu, to dalej może jeździć.
  Poza tym – wszystkie urządzenia pomiarowe, którymi dysponuje policja są kwestionowane przez sądy.
  Jeśli było tak niebezpiecznie i nic mu się nie stało, to z pewnością jest to jakieś „widzi mi się” policji i jej sprzętu, który wyłapuje samoloty, linie wysokiego napięcia, odbicia od barier energochłonnych i inne UFO – w imię dziury budżetowej i 500 +.
  „Chcieli mu dać mandat, ale im się nie udało, bo się facet nie dał zrobić” – tak powinien brzmieć artykuł, a nie jakieś wyciąganie moralitetów, zanim się jeszcze sądowa sprawa nie odbyła…
  Będzie Wam łyso, jak ją wygra…
  Ale kto to tam będzie pamiętał, że mieliście odszczekać.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL