W Lotniczym Przejściu Granicznym Mazury, funkcjonariusze Straży Granicznej interweniowali wobec pasażera, który naruszył przepisy porządkowe na pokładzie samolotu lecącego do Londynu.

5 stycznia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie otrzymali informację, że na pokładzie samolotu znajduje się 44-letni ob. Polski, który nie stosuje się do poleceń załogi.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy SG, pasażer został wezwany do opuszczenia samolotu, dobrowolnie opuścił zajmowane miejsce i podporządkowując się poleceniom funkcjonariuszy udał się do pomieszczeń służbowych celem przeprowadzenia dalszych czynności.

Za wykroczenie określone w art. 210 ust. 1 pkt 9 Ustawy Prawo Lotnicze mężczyzna został ukarany mandatem karnym gotówkowym oraz nie zezwolono mu na przekroczenie granicy i wylot do Londynu.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
ras

. Szefostwo polskiej firmy Bioelektra odbierze na Światowym Forum Gospodarczym w Davos nagrodę za najbardziej innowacyjne i inspirujące rozwiązanie na świecie w obszarze gospodarki o zamkniętym obiegu. W zakładzie Bioelektry 100 ton śmieci znika w kilka godzin. Następuje sterylizacja z organicznych odpadów, usunięcie etykiet i farb z opakowań, rozdrobnienie na 7 frakcji w tym biodegradowalną – a wszystkie są do ponownego wykorzystania. Ledwie kilka % śmieci nie jest wykorzystana. Wszystko czysto i bezzapachowo. Wcześniej współpracę z Bioelektrą odrzucił prezydent Olsztyna uznając technologię za zbędną!!!!!!

wpDiscuz