Wypadek koło Galerii Warmińskiej. Utrudnienia w ruchu

1
Dziś (01.01) przed godziną 20, na skrzyżowaniu koło Galerii Warmińskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Zderzyły się dwa auta osobowe. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kierowca citroena wjechał na czerwonym na skrzyżowanie ul. Tuwima-Sikorkiego i zderzył się z oplem.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”179″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”110″ thumbnail_height=”110″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”5″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

1 KOMENTARZ

  1. Zderzyły się 2 auta: 5 radiowozów, 2 straże pożarne. Przewróciło się jakiś czas temu drzewko przy Auchan: 3 wozy strazackie, kilkunastu (bliżej 20) strażaków, 2 radiowozy. Strach pomyśleć jak poradzą sobie nasze służby w razie naprawdę dużego problemu.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here