fbpx
-4.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości Uwolnili zatrzaśnięte w samochodzie dziecko

Uwolnili zatrzaśnięte w samochodzie dziecko

reklama

Do nietypowego zdarzenia doszło dziś w Nowym Mieście Lubawskim. Na numer alarmowy zadzwoniła młoda kobieta, która prosiła o szybką pomoc, gdyż zatrzasnęła swoje 5 miesięczne dziecko w samochodzie. Dzięki sprawnej interwencji policjantów i strażaków, kobieta mogła cieszyć się swoim maluchem.

Dzisiaj (29.12.2016 r) we wczesnych godzinach porannych, dyżurny nowomiejskiej jednostki policji, otrzymał telefonicznie zgłoszenie o dziecku które zostało zatrzaśnięte w samochodzie osobowym. We wskazane miejsce natychmiast przyjechali policjanci i strażacy. Na miejscu okazało się, że 22 letnia kobieta przed wyjazdem z parkingu uruchomiła silnik w pojeździe , umieściła swoje 5 miesięczne dziecko w foteliku na tylnej kanapie, po czym zamknęła drzwi i chcąc wsiąść za kierownicę stwierdziła , że centralny zamek zablokował wszystkie drzwi. Niestety kobieta nie posiadała zapasowych kluczyków do samochodu. Na miejscu policjanci wspólnie ze strażakami po konsultacji z kobietą i z za zachowaniem szczególnej ostrożności, wybili tylną szybę, a następnie przekazali całe i zdrowe dziecko matce.

reklama

Policjanci apelująy do wszystkich kierowców, aby nie pozostawiać pojazdu z włączonym silnikiem bez nadzoru. Ponadto przypominają, iż oddalenie się kierującego od pojazdu gdy silnik jest w ruchu stanowi wykroczenie w ruchu drogowym za które grozi mandat 50 złotych.

reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL