fbpx
-3.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości 20-latek niszczył samochód na parkingu

20-latek niszczył samochód na parkingu

reklama

Kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi 20-letniemu mieszkańcowi gminy Szczytno. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę wczorajszego ranka na jednym z parkingów w Szczytnie, gdy ten w najlepsze niszczył drzwi samochodu osobowego. 20-latek, który miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu, został osadzony w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzut zniszczenia mienia.

Wczorajszego ranka, przed godziną 7.00 oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki Policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jednym z parkingów w Szczytnie mężczyzna w kapturze niszczy zaparkowany samochód. Patrol interwencyjny, który znajdował się w mieście natychmiast pojechał na miejsce i zastał tam młodego człowieka, który rysował tylne drzwi osobowego auta. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że 20-letni mieszkaniec gminy Szczytno jest nietrzeźwy, miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu.

reklama

20-latek został osadzony w policyjnej celi. Dzisiaj po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut niszczenia mienia. Za swoje zachowanie amator pojazdów odpowie przed sadem.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL