Ostródzcy policjanci pracują nad sprawą napadu na sklep, w którym dwóch zamaskowanych mężczyzn zaatakowało pracownicę sklepu, kradnąc przy tym cześć utargu. Jeśli ktokolwiek ma informacje mogące pomóc w zatrzymaniu sprawców, bądź ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło w połowie grudnia (13.12.2016) w jednym ze sklepów spożywczych w centrum miasta. Bezpośrednio po napadzie policjanci pracowali dwutorowo. Patrole przeszukiwały teren, aby zatrzymać sprawców. Natomiast ekipa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny, zabezpieczyła na miejscu ślady i nagrania monitoringu. Do pracy został zaangazowany także pies tropiący. Do tej pory w tej sprawie przesłuchano kilkunastu świadków. Funkcjonariusze zdecydowali się na udostępnienie zabezpieczonego nagrania, które być może pomoże w szybszym ustaleniu i zatrzymaniu napastników.
Policjanci apelują, jeśli ktokolwiek po obejrzeniu tego nagrania z monitoringu rozpozna napastników lub jeżeli ktoś posiada informacje mogące przyczynić się do rozpoznania podejrzanych, proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 606 839 022 albo 89 642 72 00 lub numerami alarmowymi 997, 112.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here