Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

  0

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Dąbrówno-Działdowo. Tam 18-letni kierowca na łuku drogi zjechał autem na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia 18-letnia pasażerka tego pojazdu poniosła śmierć na miejscu. Pozostała dwójka pasażerów i kierowca z ciężkim obrażeniami trafili do szpitala. Trwają ustalania wszystkich przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

  Dzisiaj rano (22.12.16) przed godz. 8:00 funkcjonariusze zostali powiadomieni o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Brzeźno Mazurskie na trasie Dąbrówno – Działdowo.

  Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu pod nadzorem prokuratora wynika, że 18-letni kierowca jadąc w kierunku Działdowa na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia 18-letnia pasażerka skody poniosła śmierć na miejscu. Pozostałe dwie pasażerki pojazdu w wieku 16 i 18 lat oraz kierowca w ciężkim stanie zostali przetransportowani do szpitali.
  Na miejscu pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin pracowali policjanci z technikiem kryminalistyki, którzy zabezpieczali wszystkie ślady. Trwają ustalania wszystkich przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here