Promil alkoholu w organizmie wykazało badanie 21- latka, którego do kontroli drogowej zatrzymali olsztyńscy funkcjonariusze. Młody kierowca stracił prawo jazdy a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Policjanci apelują- pijani kierowcy to realne zagrożenie na drogach. Reagujmy, gdy widzimy, że ktoś wsiada do samochodu po alkoholu, informujmy Policję, gdy widzimy że auto jedzie w podejrzany dla nas sposób. Sprawdzamy każdy tego typu sygnał. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach!

Utrata prawa jazdy, kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, wysokie grzywny a przede wszystkim narażenie życia swojego i innych nie odstraszają niektórych kierowców, którzy wciąż decydują na jazdę po alkoholu i wykazują się skrajną nieodpowiedzialnością. Policjanci niemal codziennie zatrzymują nietrzeźwych za „kółkiem”. Tak było również tej nocy.

Około godz. 03:00 policjanci podczas patrolowania ulicy Warszawskiej zauważyli jadącą przed nimi skodę. Jej sposób jazdy wydał im się podejrzany. Postanowili więc zatrzymać kierowcę do kontroli i sprawdzić jego stan trzeźwości.
Ich przypuszczenia okazały się słuszne – siedzący za kierownicą 21- latek miał promil alkoholu w organizmie. Młody mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego nieodpowiedzialnego zachowania.
Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

1 KOMENTARZ

  1. Pijany to chyba był autor tytułu. Jak można wracać z kortowa jadąc w jego stronę? Niech żyje dziennikarska rzetelność. Aczkolwiek zachowania zatrzymanego nie popieram i potępiam.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here