Trzy osoby przewiezione do szpitala po wypadku autobusu

Rejsowy autobus jadący na trasie Gdańsk – Węgorzowo uległ wypadkowi w miejscowości Kazimierzowo. Na miejscu pracowali policjanci i strażacy. Trzy osoby podróżujące autobusem zostały przewiezione do szpitala na badania. Ruch w tym miejscu na odbywał się wahadłowo.

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem autobusu doszło w niedzielę (18.12) około godz. 17:40. Rejsowy autobus jadący z Gdańska w kierunku Elbląga, na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i osunął się na bok z nasypu drogi. W chwili zdarzenia panowały trudne warunki atmosferyczne, a widoczność była poważnie ograniczona przez mgłę.

Na miejsce skierowane zostały służby ratunkowe. Autobusem podróżowało około 20 osób, trzy z nich zostały przewiezione do szpitala na badania. Pojazdem kierował nim 62-letni mężczyzna, którzy jak wskazało policyjne badanie był trzeźwy.

W miejscu zdarzenia zablokowany był jeden z pasów, a ruch odbywał się wahadłowo. Kierowcy autobusu zostało zatrzymane prawo jazdy i skierowany wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here