fbpx
11 C
Olsztyn
czwartek, Marzec 21, 2019
reklama

Trzy osoby przewiezione do szpitala po wypadku autobusu

Strona główna Wiadomości Na sygnale Trzy osoby przewiezione do szpitala po wypadku autobusu
reklama

Rejsowy autobus jadący na trasie Gdańsk – Węgorzowo uległ wypadkowi w miejscowości Kazimierzowo. Na miejscu pracowali policjanci i strażacy. Trzy osoby podróżujące autobusem zostały przewiezione do szpitala na badania. Ruch w tym miejscu na odbywał się wahadłowo.

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem autobusu doszło w niedzielę (18.12) około godz. 17:40. Rejsowy autobus jadący z Gdańska w kierunku Elbląga, na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i osunął się na bok z nasypu drogi. W chwili zdarzenia panowały trudne warunki atmosferyczne, a widoczność była poważnie ograniczona przez mgłę.

reklama

Na miejsce skierowane zostały służby ratunkowe. Autobusem podróżowało około 20 osób, trzy z nich zostały przewiezione do szpitala na badania. Pojazdem kierował nim 62-letni mężczyzna, którzy jak wskazało policyjne badanie był trzeźwy.

W miejscu zdarzenia zablokowany był jeden z pasów, a ruch odbywał się wahadłowo. Kierowcy autobusu zostało zatrzymane prawo jazdy i skierowany wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

reklama

1 KOMENTARZ

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma