Wybił kamieniem szybę w centrum handlowym na Jarotach

  1

  Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 49-latkowi, który chcąc wyładować agresję wybił szybę w jednym z olsztyńskich centrów handlowych. Mężczyzna nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Miał ponad 2 promile alkoholu w orgazmie. Wczoraj usłyszał zarzut.

  Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek w jednym z centrów handlowych na olsztyńskich Jarotach. Około godziny 12.30 do budynku wszedł mężczyzna, który z nieznanych przyczyn zaczął agresywnie zachowywać się. W pewnym momencie rzucił kamieniem w drzwi wejściowe wybijając w nich szybę i powodując straty w wysokości 800 złotych.

  Pracownicy sklepu od razu zawiadomili policję i uniemożliwili sprawcy ucieczkę.

  Funkcjonariusze zatrzymali Zbigniewa K. i osadzili go w policyjnym areszcie. Mężczyzna nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Możliwe, że wpływ na jego zachowanie miał alkohol. W chwili zatrzymania 49-latek miał ponad 2 promile tej substancji w organizmie.

  Wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  1 KOMENTARZ

  1. Zacytuję jeszcze raz co napisaliście hahaha w orgazmie , powinno raczej być w organizmie 🙂 Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 49-latkowi, który chcąc wyładować agresję wybił szybę w jednym z olsztyńskich centrów handlowych. Mężczyzna nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Miał ponad 2 promile alkoholu w orgazmie. Wczoraj usłyszał zarzut.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here