Kolizja na oblodzonej drodze. Cztery osoby w szpitalu

  0

  Nowomiejscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Nowym Dworze Bratiańskim. Mężczyzna kierujący renault na śliskiej zaśnieżonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadącego mercedesa. Cztery osoby trafiły do szpitali. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

  Wczoraj (29.11.2016) około godz. 16:20 oficer dyżurny nowomiejskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zastali tam dwa samochody – autobus marki Mercedes oraz samochód ciężarowy maki Renault. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący renault na śliskiej, zaśnieżonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas jezdni doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym mercedesem.
  Autobusem podróżowało osiem osób. Będące na miejscu załogi karetki pogotowia przetransportowały pięcioro z nich do szpitali celem udzielenia im pomocy medycznej.

  Policjanci zatrzymali sprawcy zdarzenia prawo jazdy.

  W prowadzonym postępowaniu będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności i dokładne przyczyny tego zdarzenia.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here