Nidziccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez nidzicki sąd za pobicia i uszkodzenia ciała. Do zatrzymania doszło w centrum Nidzicy. Jeszcze wczoraj trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Wczoraj tuż po godzinie 13:00 w centrum Nidzicy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zauważyli dwóch poszukiwanych jadących daewoo. Policjanci zawrócili radiowozem i udali się za nimi. Mężczyźni wiedzieli, że są poszukiwani, więc zatrzymali daewoo, a następnie jeden z nich podjął próbę ucieczki. 32-latek po kilkunastu metrach został zatrzymany.
Obaj mężczyźni byli poszukiwani przez nidzicki sąd w oparciu o zarządzenie ustalenia miejsca pobytu w związku z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. 35-latek ma do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności za pobicie z recydywą, natomiast 32-latek spędzi najbliższe 2 lata w zakładzie karnym za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz uszkodzenie ciała. Jeszcze wczoraj mężczyźni zostali przewiezieni do zakładu karnego.