fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, Marzec 24, 2019
reklama

Jeden próbował uciekać, drugi został w samochodzie. Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych

Strona główna Wiadomości Jeden próbował uciekać, drugi został w samochodzie. Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych
reklama

Nidziccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez nidzicki sąd za pobicia i uszkodzenia ciała. Do zatrzymania doszło w centrum Nidzicy. Jeszcze wczoraj trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Wczoraj tuż po godzinie 13:00 w centrum Nidzicy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zauważyli dwóch poszukiwanych jadących daewoo. Policjanci zawrócili radiowozem i udali się za nimi. Mężczyźni wiedzieli, że są poszukiwani, więc zatrzymali daewoo, a następnie jeden z nich podjął próbę ucieczki. 32-latek po kilkunastu metrach został zatrzymany.
Obaj mężczyźni byli poszukiwani przez nidzicki sąd w oparciu o zarządzenie ustalenia miejsca pobytu w związku z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. 35-latek ma do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności za pobicie z recydywą, natomiast 32-latek spędzi najbliższe 2 lata w zakładzie karnym za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz uszkodzenie ciała. Jeszcze wczoraj mężczyźni zostali przewiezieni do zakładu karnego.

reklama
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma