Marihuana, haszysz i amfetamina w mieszkaniu 62-latka na olsztyńskiej starówce

  3

  www.rabatol.pl  Olsztyńscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających. W mieszkaniu 63-letniego mieszkańca Olsztyna znaleziono marihuanę, amfetaminę i haszysz. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trzymał w domu także rower pochodzący najprawdopodobniej z przestępstwa. Policja publikuje zdjęcie jednośladu w celu ustalenia jego właściciela.

  Wczoraj (22.11) o godz. 13:30 w Olsztynie w jednym z mieszkań na Starym Mieście policjanci zwalczający przestępczość narkotykową, podczas przeszukania lokalu 63-latka znaleźli znaczne ilości narkotyków. Marihuana, amfetamina oraz haszysz porozkładane były w różnych miejscach w całym mieszkaniu. W sumie zabezpieczono prawie 200 gramów środków odurzających oraz pieniądze.
  Ponadto w mieszkaniu 63-latka znaleziono rower pochodzący najprawdopodobniej z kradzieży. Jednoślad nie jest zarejestrowany w policyjnym systemie, jednak policjanci publikują jego zdjęcie w celu ustalenia właściciela.

  rowerPodejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W przeszłości był już karany za przestępstwa narkotykowe. Tym razem odpowie przed sądem za posiadanie znacznych ilości narkotyków za co grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

  zatrzymany-policja

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  broda **

  Anonimowo

  borda rozjebunda stara

  Anonimowo

  dziadek kot

  wpDiscuz