Finalistki Miss Północy przebywały na zgrupowaniu w Olsztynie

  1

  W dniach 14-17 listopada 2016 r. finalistki Miss Północy przebywały na zgrupowaniu w Hotelu Manor w Olsztynie, gdzie przygotowywały się do gali finałowej Miss Północy 2016 – etapu eliminacyjnego do Miss World Poland, która odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie w piątek 25 listopada 2016 o godz.20.00. Na zgrupowanie przybyło 17 pięknych finalistek z całej Polski.

  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”174″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”110″ thumbnail_height=”110″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”5″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Poza ciężką pracą nad choreografią oraz nauką chodzenia, partnerzy zadbali o to, aby dostarczyć dziewczętom wielu atrakcji.
  Pierwszego dnia zgrupowania odbyły się mistrzostwa w bowlingu zorganizowane przez Hotel Manor, finałowa trójka kandydatek została nagrodzona profesjonalnym masażem.

  We wtorek 15 listopada 2016 finalistki już z samego rana wyruszyły na tor kartingowy Kormoran w Olsztynie. Profesjonalna obsługa zadbała o bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę finalistek. Podczas wyścigu również została wyłoniona najszybsza trójka kandydatek, która odebrała puchary z rąk przedstawiciela toru Macieja Marcinkiewicza.

  Zgrupowanie kandydatek do tytułu Miss Północy w Olsztynie zakończyło się mocnym akcentem w Parku Rozrywki Aktywnej BARTBO. Dziewczyny miały okazję sprawdzić się strzelając z broni palnej, potwierdzić odwagę w parku linowym oraz przejechać się amfibią oraz MONSTER TRACKiem.

  Podczas całego zgrupowania finalistkom towarzyszyła Kaja Klimkiewicz – Miss World Poland 2016, która wspierała dziewczyny podczas prób oraz sama przygotowywała się do wyjazdu na Miss World do Waszyngtonu. Kaja jest ambasadorką Fundacji Zaczytani.org, która otwiera biblioteki dla dzieci w szpitalach na terenie całej Polski oraz jest pomysłodawcą kampanii: Szlak z wyobraźnią. Czwartego dnia zgrupowania powstała Zaczytana ławka, którą Kaja malowała wraz z reprezentantką fundacji Katarzyną Nawrocką.

  Na zgrupowaniu dziewczyny dały dowód na to, że wybór jury podczas castingów był trafiony. Finalistki Miss Północy to nie tylko piękne, ale również mądre i wartościowe kobiety z pasją i ogromną ilością pozytywnej energii. Podczas całego zgrupowania widać było przyjazne nastawienie i ducha fair play.

  Miss Północy 2016 to pierwszy przystanek na drodze do zdobycia tytułu najpiękniejszej kobiety na świecie. Wygrana w regionalnym konkursie jest przepustką do walki o koronę Miss World Poland 2016, która z kolei otwiera drogę do zaprezentowania się całemu światu podczas gali Miss World 2017.

  1 KOMENTARZ

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here