Mandatem karnym zakończył się spacer 23-latka ze znakiem drogowym pod pachą. Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany przez patrol policji przy rondzie Bema. Był tak pijany, że nie pamiętał skąd go wyrwał i dlaczego. Jedyne co powiedział policjantom, to że chciał zanieść znak w miejsce bezpieczne.

„Zakaz ruchu pieszych” – to znak, który został wyrwany z remontowanego wiaduktu przy ul. Żarskiej w Olsztynie. Osoba odpowiedzialna za ten czyn została zatrzymana w nocy 18 listopada przy rondzie Bema. 23-latek szedł drogą trzymając znak drogowy pod pachą. Mieszkaniec miasta był tak pijany, że trudno było nawiązać z nim logiczną rozmowę. Nie pamiętał skąd wyrwał znak i dlaczego. Wiedział jedynie, że musi go zanieść – jak stwierdził – w miejsce bezpieczne.

Policjanci sporządzili notatkę, która trafiła do Referatu Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Po wytrzeźwieniu 23-latek zgłosił się do komendy, gdzie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jakubowo Michalakowo

Mateusz to byłeś Ty?

Mateusz Czerwiński

jak na razie kolekcja się nie powiększyła ;p

Jakubowo Michalakowo

No przypomniało mi sie, że zbierasz podobne rzeczy 🙂

Mateusz Czerwiński

haha, nie, ale szanuje 😀

Szymon Hopaluk

Paweł Gamrat Jonasz Kowalski

Jonasz Kowalski

tym razem jestem czysty.

Paweł Gamrat

Janusz K.

Karol Krawczyk

Maciej Krynicki czy to Ty?

Grzegorz Grochowski

hahaha akurat pijany miałby siłę wyrwać znak z ziemi tym bardziej że znak jest zakopany z dobry metr jak nie lepiej 🙂 a szedł z tym znakiem bo może mu się spodobał znak zakazu dla takich pajaców co go zatrzymali

Rafal Kozłowski

😀 prawilny obywatel 😛 w sumie to jestem ciekaw jak to jest, czasem widać że drogowcy ustawili jakiś znak i się po prostu jak to znak wyp. tz zmienił położenie 🙂 z oznakowania pionowego w poziome 😛 i tu pytanie czy zwykły prawilny obywatel ma prawo/obowiązek ustawić ten znak jak powinien być ? 😀 bo w sumie jest zagrożenie a od tego są służby których pracą to jest 😛 i głupio tak ich wyręczać trochę 😛

Olga Kowalewska

Katarzyna skądś to znam xD

Katarzyna Feliciak

Hahaha no tak 😀 ale too nie byl znak, dobre czasy

Ewelka Hintz

Katarzyna Tobaj cyrk za darmo

Beata Kotarska

A w ogóle go wyrwał?

Boguś Różański

Piotrek 😀

Agnieszka Mach
wpDiscuz