Czarny Piątek w Galerii Warmińskiej

0

Galeria Warmińska w najbliższy piątek dołączy do grona najlepszych galerii handlowych na świecie, które 25 listopada będą celebrować Czarny Piątek. To – wbrew nazwie – dzień wyjątkowych okazji zakupowych.

Czarny Piątek, znany na świecie jako Black Friday, to dzień największych wyprzedaży w całym roku. W tym właśnie dniu na całym świecie najlepsze galerie i domy handlowe urządzają wyjątkowe zakupowe okazje. „W Polsce Black Friday nie jest tak znany jak w świecie ale staje się coraz popularniejszy, ponieważ mimo braku sezonu wyprzedaży można wtedy kupić wartościowe produkty w znacznie obniżonych cenach. To wyjątkowa okazja np. dla oszczędnych Świętych Mikołajów” – zachęca Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej, który podkreśla, że Galeria przyłącza się do celebrowania Czarnego Piątku po raz kolejny.
Czarny Piątek w Galerii Warmińskiej rozpocznie się od chwili otwarcia galerii i będzie trwał cały dzień. Do akcji włączyła się większość sklepów oraz wybrane restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

Wysokość rabatów, które będą w tym dniu udzielane klientom jest bardzo różna. Rekordowe, bo sięgające 75 proc. obniżki, przygotował dla klientów sklep Regatta, przeceny do 70 proc. czekać będą także na eleganckich panów w butiku Bytom oraz na panie w butiku Made in G. W salonie Entra kolekcję jesienno-zimową kupimy ze zniżkami sięgającymi 60 proc, o tyle samo dziecięce ubranka kupimy w Julie&Max.

Za połowę ceny zrobimy zakupy w Hilfigger Denim/ Pepe Jeans, w sklepie z modą męską Lavard oraz w Deni Cler. Miłośnicy dobrej herbaty i porcelanowych herbacianych bibelotów winni w piątek odwiedzić „Czas na herbatę”, bo tam także wybrane produkty będzie można kupić za połowę ceny.

Rabaty w wysokości 40 proc. zaoferują w piątek swoim klientom m.in. New Balance, Intersport, Świat Zabawek, czy sklep z biżuterią Julita.
Obniżki w wysokości 30 proc. przygotowały m.in. Vans, Taranko, Vistula oraz Wólczanka, a 20 proc. rabaty będą w CCC, Orsay, Morgan, Home&You, na wybrane buty i torebki 20 % rabaty wprowadzi też Ecco.

W restauracjach i kawiarniach Galerii Warmińskiej zniżki sięgać będą 15-20 proc. , np. w North Fish za panierowanego mintaja z dodatkami zapłacimy jedynie 12,99 zł.
„Ponieważ każdy z naszych najemców sam decydował o wysokości rabatów prosimy, by o szczególy promocji zainteresowani klienci dopytywali w poszczególnych butikach. Dodatkowo każdy salon, będzie miał wywieszoną informacje na swojej witrynie. Wysokość rabatów będzie można też sprawdzić on –line, przed zakupami” na www.galeria-warminska.pl – radzi Michał Tur.

Hitem naszego Black Friday jest specjalnie zaplanowany dla wszystkich naszych klientów od godz. 17.00 koncert Czadomana. Przypomnijmy, że Czadoman w 2015 roku podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat Super Hit Festiwal został wyróżniony za teledysk „Ruda tańczy jak szalona”, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na YouTube (wówczas było ponad 26 milionów!). Wstęp na koncert jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here