Dwóch gimnazjalistów odpowie przed sądem rodzinnym za zniszczenie mienia. Efektem ich zabawy była wybita szyba w autobusie miejskim. Materiały z demoralizacji nieletnich zostały już sporządzone i w najbliższym czasie trafią do sądu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.30 w Olsztynie przy ul. Sielskiej. Autobusem komunikacji miejskiej jechało czterech nastolatków. Jak ustalili policjanci, jeden z nich chcąc odłożyć na miejsce młotek bezpieczeństwa, którym bawił się jego kolega, dokonał wybicia górnej szyby w autobusie. Wartość strat wstępnie oszacowana została na kwotę 500 złotych. 15-latek i jego kolega po wykonaniu z nimi czynności zostali przekazani rodzicom. Materiały dotyczące demoralizacji nieletnich zostaną w najbliższym czasie skierowane do sądu rodzinnego i nieletnich, który zajmie się tą sprawą.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
gość

ssa – demoralizacja może nie, ale głupota, bo młotki bezpieczeństwa nie są przeznaczone do zabawy. Dobrze, że skończyło się na szybie a nie głowie kolegi.

ssa

Nieostrożność i wybita szyba, jaka to demoralizacja…

Tadeusz Antoszewski

Wpierdol a później wpierdol a na koniec wpierdol szczylom !!!!

Anna Chyża Wójcik

głupota – nie demoralizacja

Ela Górska

niedługo to trafi do podstawówek :/

Gość

Rodzice powinni kupić mu młotek by sobie wybił z głowy takie zabawy.

Kamil Lesniak

Nienawidzę takich manipulacji… cytat z artykułu: „jeden z nich chcąc odłożyć na miejsce młotek bezpieczeństwa, którym bawił się jego kolega, dokonał wybicia górnej szyby w autobusie” – czyli najprawdopodobniej zrobił to niechcący, ale WYBIŁ SZYBĘ! DEMORALIZACJA!! WANDALIZM!!!

Marcin Bukowski

To są właśnie gimnazja i bez stresowe wychowynianie…

Kamil Lesniak

Wystarczy że porządnie autobus przyhamuje i dzieją się różne dziwne rzeczy, jednakże chodzi mi o to że w poście czytamy ” Materiały z demoralizacji nieletnich” sugerujące wprost że było to działanie umyślne a zupełnie co innego jest w tekście na samym końcu które mówi coś kompletnie innego. Nie jest to dziwne?

Mateusz Gut

Różne bajki się wymyślało jak był przypał i wybicie szyby „niechcący” przy odkładaniu młotka bezpieczeństwa brzmi jak jedna z nich, także nie wierzył bym tak bezkrytycznie w to co mówi gimnazjalista po wybiciu szyby w autobusie xD

Maciej Kuźniecow

Wpierdol spuścić gimbazie!!!

Marcin Bukowski

Powinni taki wpierdol os rodziców dostać żeby przez tydzień nie usiedli na dupach…

Edyta Gągol

Wandalizm trzeba tępić………..bez litości

wpDiscuz