Gimnazjaliści wybili szybę w autobusie miejskim na ul. Sielskiej

  13

  Dwóch gimnazjalistów odpowie przed sądem rodzinnym za zniszczenie mienia. Efektem ich zabawy była wybita szyba w autobusie miejskim. Materiały z demoralizacji nieletnich zostały już sporządzone i w najbliższym czasie trafią do sądu.

  Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.30 w Olsztynie przy ul. Sielskiej. Autobusem komunikacji miejskiej jechało czterech nastolatków. Jak ustalili policjanci, jeden z nich chcąc odłożyć na miejsce młotek bezpieczeństwa, którym bawił się jego kolega, dokonał wybicia górnej szyby w autobusie. Wartość strat wstępnie oszacowana została na kwotę 500 złotych. 15-latek i jego kolega po wykonaniu z nimi czynności zostali przekazani rodzicom. Materiały dotyczące demoralizacji nieletnich zostaną w najbliższym czasie skierowane do sądu rodzinnego i nieletnich, który zajmie się tą sprawą.

  13 KOMENTARZE

  1. Nienawidzę takich manipulacji… cytat z artykułu: „jeden z nich chcąc odłożyć na miejsce młotek bezpieczeństwa, którym bawił się jego kolega, dokonał wybicia górnej szyby w autobusie” – czyli najprawdopodobniej zrobił to niechcący, ale WYBIŁ SZYBĘ! DEMORALIZACJA!! WANDALIZM!!!

   • Różne bajki się wymyślało jak był przypał i wybicie szyby „niechcący” przy odkładaniu młotka bezpieczeństwa brzmi jak jedna z nich, także nie wierzył bym tak bezkrytycznie w to co mówi gimnazjalista po wybiciu szyby w autobusie xD

   • Wystarczy że porządnie autobus przyhamuje i dzieją się różne dziwne rzeczy, jednakże chodzi mi o to że w poście czytamy ” Materiały z demoralizacji nieletnich” sugerujące wprost że było to działanie umyślne a zupełnie co innego jest w tekście na samym końcu które mówi coś kompletnie innego. Nie jest to dziwne?

  2. ssa – demoralizacja może nie, ale głupota, bo młotki bezpieczeństwa nie są przeznaczone do zabawy. Dobrze, że skończyło się na szybie a nie głowie kolegi.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here