Amfetamina w zamrażalce, marihuana pod telewizorem

  Po raz kolejny zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał mieszkaniec gminy Biskupiec. W mieszkaniu 26-latka kryminalni znaleźli prawie 120 gramów amfetaminy i 35 gramów marihuany. Narkotyki ukryte były w różnych miejscach m.in. w zamrażalce i pod telewizorem. Decyzją sądu mężczyzna otrzymał policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe.

  Pierwsze zarzuty posiadania środków odurzających 26-latek otrzymał w ubiegłym roku. Kryminalni z Komisariatu Policji w Biskupcu ustalili, że mężczyzna mimo toczącej się przeciwko niemu sprawie w dalszym ciągu łamie prawo. Jeszcze przed weekendem policjanci pojechali do miejsca jego zamieszkania. Podczas przeszukania domu policjanci znaleźli blisko 120 gramów amfetaminy oraz 35 gramów marihuany. Narkotyki ukryte były w różnych miejscach m.in. w lodówce i pod telewizorem.
  26-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu.

  Decyzją sądu mężczyzna otrzymał policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Zgodnie z przepisami za posiadanie środków odurzających grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

  1 KOMENTARZ

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here