fbpx
-3.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości Pobił go brutalnie, bo „trącił go łokciem”

Pobił go brutalnie, bo „trącił go łokciem”

reklama

Sąd Rejonowy w Szczytnie przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratury i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w ramach prowadzonego postępowania zadecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanego 28-latka tymczasowego aresztu. Mężczyzna w minionym tygodniu w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta dokonał brutalnego pobicia 22-letniego mieszkańca województwa małopolskiego.

Wczoraj (17.11.2016) Sąd Rejonowy w Szczytnie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratury i zadecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanego 28-letniego mieszkańca Szczytna tymczasowego aresztu.

reklama

Mężczyzna w nocy z 10 na 11 listopada tego roku znajdując się w lokalu gastronomicznym na terenie miasta pobił 22-letniego mieszkańca województwa małopolskiego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-latek dotkliwie pobił młodego mężczyznę, bo ten „niechcący trącił go łokciem”. W wyniku pobicia 22-latek z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Przestępstwo pobicia z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu zagrożone jest kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

1 KOMENTARZ

  1. Śmieszy mnie, że ludzie którzy tam pracują i wypisują te bzdety nie są do informowani. Po pierwsze było to z dnia 11 na 12 listopada, po drugie wyrok do 10 lat grozi gdy „pobicie” kończy się skutkiem śmiertelnym, a chłopak żyje, po trzecie trzeba znać pojęcie pobicia ponieważ było to jedno uderzenie. „tracił go łokciem”? Nie dał przejść,popychal, szarpal i rzucał wyzwiskami. Modlę się o zdrowie tego chłopaka ale nie piszcie głupot robiąc z człowieka groźnego przestepce.

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL