Spowodował kolizję i odjechał nie udzielając pomocy motorowerzyście

  0
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego w centrum Lidzbarka Warmińskiego. Podczas włączania się do ruchu kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo przejazdu motorowerzyście. Kierujący osobówką odjechał z miejsca zdarzenia a poszkodowany 37-latek trafił do szpitala.

  Oficer dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w rejonie ulicy Poniatowskiego w Lidzbarku Warmińskim. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej podczas manewru skrętu nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście i doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierujący passatem odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany w zderzeniu 37-latek z podejrzeniem urazu nogi i kręgosłupa został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Bartoszycach.

  Po kilkunastu minutach policjanci ustalili dane kierującego passatem. Jego pojazd posiadał widoczne ślady zarysowania karoserii. Mężczyzna podczas wykonywanych czynności z funkcjonariuszami był zdziwiony sytuacja, twierdził, że nic nie wiedział o zdarzeniu. 48-latek był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

  Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  wpDiscuz