Motorowerem zderzył się z oplem. Obaj kierujący byli nietrzeźwi

  16

  www.rabatol.pl  Kierujący motorowerem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu autem i doprowadził do zderzenia między pojazdami. Okazało się, że obaj kierujący byli nietrzeźwi.

  W czwartek (17.11.2016) po godz. 8:00 oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym na jednym z iławskich skrzyżowań. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że 24–latek kierujący motorowerem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem i doprowadził do zderzenia między pojazdami. Karetka pogotowia przetransportowała kierującego jednośladem do szpitala. W trakcie dalszych czynności okazało się, że obaj kierujący byli nietrzeźwi. 24–latek miał blisko 3,5 promila, natomiast kierujący oplem miał 0,4 promila alkoholu w organizmie.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  A policjantom ktoś sprawdził?

  I kogo ukarać ten co bardziej pijany? 🙂

  xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  Trafił swój na swego

  „Dwóch nas piło, ktoś nas podjebał” na tej zasadzie. Brawo. Najebany to do domu. Ale o tej porze na motorze i bez kasku. szok

  Ty a mogli jechać razem a skuter w bagażniku a tak poważnie patologii wszędzie pełno

  2 nas pilo ktoś w nas zajebal heheh

  Idioci

  Trafił swój na swego 😀

  Nie porównuj takich rzeczy. Im jeszcze daleko do zawodowca 😀

  To już jest wynik godny naszego kacperka

  Można im wybaczyć. Razem mieli prawie 4 a to już coś 😀

  Trzeba mieć talent żeby mieć 3,5 promila i równowagę na jednośladzie utrzymać

  Selekcja naturalna. Każdy kto prowadzi pod wpływem powinien mieć wypadek z drugim takim. Oby tylko osoby postronne na tym nie ucierpiały.

  Boze tu juz chyba nie ma sensu tluc takim kretynom do glowy ze nie wsiadamy za koleczko w stanie nietrzezwym! Niech sie pozabijaja ….na wlasne zyczenie

  wpDiscuz