fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, Marzec 24, 2019
reklama

Mieszkaniec Olsztyna uderzył tłuczkiem do mięsa swoją żonę

Strona główna Wiadomości Mieszkaniec Olsztyna uderzył tłuczkiem do mięsa swoją żonę
reklama

Środków przymusu bezpośredniego musieli użyć policjanci wobec agresywnego 51-latka. Mężczyzna uderzył tłuczkiem do mięsa swoją żonę, po czym kazał jej natychmiast opuścić mieszkanie pod groźbą pozbawienia ją życia. Pijany mąż został obezwładniony i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Za to co zrobił może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

51-letni mieszkaniec Olsztyna uderzył tłuczkiem do mięsa swoją żonę, po czym kazał jej natychmiast opuścić mieszkanie pod groźbą pozbawienia ją życia. Kobieta uciekła z domu pozostawiając w pokoju śpiące dzieci. Wystraszona zadzwoniła pod numer 997 i wezwała na pomoc patrol policji. Funkcjonariusze alarmowo pojechali pod wskazany adres. Po kilkunastu minutach weszli do mieszkania. Mąż zgłaszającej był pijany i agresywny. Przyznał się, że wyrzucił żonę z mieszkania, jednak przyczyn swojego zachowanie nie chciał zdradzić. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila.

reklama

51-latek został obezwładniony, zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu mieszkaniec Olsztyna najprawdopodobniej usłyszy dwa zarzuty, kierowania wobec żony gróźb karalnych oraz usiłowanie uszkodzenia jej ciała. Ponadto policjanci, którzy podejmowali interwencję założyli rodzinie tzw. Niebieską Kartę, świadczącą o przemocy domowej.

Krzysztof S. w najbliższym czasie stanie przed sądem.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma