Policjanci z Posterunku Policji w Stawigudzie po kilku godzinach od zgłoszenia wytypowali i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do plebanii. Odzyskali również większość skradzionych przedmiotów, w tym … mszalne wino. 27-letniemu mieszkańcowi gminy, po tym jak usłyszy zarzuty, może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (16.11.2016) rano do Posterunku Policji w Stawigudzie wpłynęło zawiadomienie o włamaniu do jednej z plebanii na terenie gminy Stawiguda. W nocy ktoś wybił okno w piwnicy budynku i ukradł ze środka różne przedmioty w tym alkohol.

Policjanci z Posterunku Policji w Stawigudzie od razu zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. Rozpytywali okolicznych mieszkańców, sprawdzali każdą informację. W wyniku pracy operacyjnej jeszcze tego samego dnia wytypowali, że odpowiedzialny za to przestępstwo może być 27-letni mieszkaniec gminy. Pojechali do jego mieszkania. W wyniku przeszukania znaleźli większość skradzionych przedmiotów w tym wysokoprocentowe napoje. Rzeczy wróciły do rąk właścicieli.

Łukasz S. przyznał się do kradzieży z włamaniem. Nie był jednak w stanie racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty i złoży wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Rafał Rafał

Ale go suszyło

Łukasz Samełko

kurde aż zajrzałem czy to nie o mnie:p haha

Mateusz Bartnikowski

Z nałogiem nie wygrasz xD

Iwona Nackowska

Boga się nie boi!

Łukasz Stużyński

Boga nie ma, jest Motór !

wpDiscuz