Nie masz planów na grudzień? Zarób do 1500 euro w miesiąc!

0

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej gotówki, chcesz w krótkim czasie dobrze zarobić (nawet 1500 euro na rękę), to biuro pracy Axidus International ma dla ciebie doskonałą ofertę – 4 tygodniowy wyjazd do pracy w Holandii!

https://youtu.be/vCPC-QSK_Rw

Dni pracujące obejmują również święta i Nowy Rok, jednak zgodnie z prawem holenderskim w te dni możesz liczyć na 100 proc. dodatku za przepracowany czas. Dodatkowo, zapewnione jest darmowe zakwaterowanie przez cały okres pobytu, oraz wypłaty w systemie tygodniowym, dzięki którym masz możliwość np. regularnego wysyłania pieniędzy rodzinie w kraju.

Axidus oprócz pracy, gwarantuje wspólne zakwaterowanie. Jeśli nie chcesz jechać sam, możesz zabrać ze sobą znajomych. Firma gwarantuje opiekę polskich koordynatorów na miejscu, oraz ubezpieczenie przez cały okres pobytu. Możesz również liczyć na zorganizowany przejazd do Holandii z Olsztyna lub okolic.

Jeśli jesteś zainteresowany to nie zwlekaj i wyślij swoje CV na adres: [email protected]

Liczba miejsc jest ograniczona!

Oferta pracy pochodzi od sprawdzonej agencji pracy tymczasowej Axidus International Sp. z o.o. o nadanym numerze certyfikatu KRAZ 8517, która na rynku działa ponad 10 lat. Najświeższa oferta wiąże się z wyjazdem do pracy w Holandii w okresie od 06.12.2016 do 07.01.2017. Agencja zapewnia pracę w sektorze produkcji i ogrodnictwa (pakowanie i sortowanie owoców, warzyw, wykonywanie ozdób, oraz stroików świątecznych, prace na hali lub w magazynie).

Bezpośredni kontakt:

 [email protected]

Axidus International Praca w Holandii
ul. Kołobrzeska 1 lok. 6/7 (budynek Hotelu Warmińskiego)
tel.: 89/527-03-27; 89/533-06-94; kom. 797401095
www.axidus.pl
FB.com/AxidusIsFun

axidus swietawww.axidus.pl/oferty-pracy/pracaswieta