fbpx
-3.6 C
Olsztyn
środa, Marzec 20, 2019
Strona główna Wiadomości Nożownik chciał ukraść skuter w centrum Olsztyna

Nożownik chciał ukraść skuter w centrum Olsztyna

reklama

Olsztyńscy policjanci w niespełna kwadrans od zdarzenia zatrzymali 29-latka, który groził ostrym narzędziem spotkanemu na drodze mężczyźnie. Pokrzywdzony zwrócił mu uwagę ponieważ myślał, że 29-latek chce ukraść jego skuter. Jak się okazało zatrzymany mężczyzna miał przy sobie nie tylko noże, ale i narkotyki.

W miniony poniedziałek (14.11) o godz. 18:30 oficer dyżurny otrzymał telefon z prośbą o natychmiastową pomoc. Zgłaszający powiedział, że goni mężczyznę, który według niego chciał ukraść mu skuter, a następnie, gdy ten zwrócił mu uwagę, sprawca groził mu nożem. W okolice starego miasta alarmowo pojechał patrol policji. Funkcjonariusze po kilkunastu minutach zatrzymali mężczyznę, który ukrył się na jednej z klatek schodowych. 29-latek miał przy sobie dwa noże oraz woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Badanie narkotestem wykazało, że jest była to amfetamina.

reklama

Wczoraj (05.11) 29-latek usłyszał dwa zarzuty posiadania środków odurzających oraz kierowania gróźb karalnych z użyciem noża. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

2 KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

POPULARNE TEMATY

RABATOL.PL