Policjanci szczycieńskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w samym centrum miejscowości Dźwierzuty. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letnia kierująca prawdopodobnie nie dostosowując prędkości do warunków drogowych zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drewnianą konstrukcję schodów jednej z posesji.

Wczoraj około godziny 8.30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w samym centrum miejscowości Dźwierzuty. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci ruchu drogowego szczycieńskiej komendy oraz załoga karetki pogotowia.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letnia kierująca prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków drogowych. Kierując nissanem na prostym odcinku drogi zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drewnianą konstrukcję schodów jednej z posesji w miejscowości Dźwierzuty.

Kobieta została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do Szpitala Powiatowego w Szczytnie. Kierująca była trzeźwa.

Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

szczytno-nissan-wypadek-2

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Alicja Tuchewicz
Alicja Tuchewicz

parkowanie pod drzwiami raczej sie nazywa

Anonimowo

W takim wieku powinna nle posiadac uprawnień

Natalia Sadowska

Ale po co to zrobila :/

Elżbieta Wiśniewska

Jak to możliwe, żeby tak wysoko „zawisnac”?

Szymon Chomicki

Schody mają raczej betonową konstrukcję, a drewniana jest balustrada.

Damian Linkner

Mistrz 🙂

Pawel Szlachetka

W ktory miejcu to bylo .. Nie kojarze ?

Artur Kosiński

to się nazywa wjazd na chatę

Michal Kownacki

10 punktów za zaparkowanie

wpDiscuz