Nissanem wjechała w posesję

  10

  www.rabatol.pl  Policjanci szczycieńskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w samym centrum miejscowości Dźwierzuty. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letnia kierująca prawdopodobnie nie dostosowując prędkości do warunków drogowych zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drewnianą konstrukcję schodów jednej z posesji.

  Wczoraj około godziny 8.30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w samym centrum miejscowości Dźwierzuty. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci ruchu drogowego szczycieńskiej komendy oraz załoga karetki pogotowia.

  Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64-letnia kierująca prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków drogowych. Kierując nissanem na prostym odcinku drogi zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drewnianą konstrukcję schodów jednej z posesji w miejscowości Dźwierzuty.

  Kobieta została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do Szpitala Powiatowego w Szczytnie. Kierująca była trzeźwa.

  Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

  szczytno-nissan-wypadek-2

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  parkowanie pod drzwiami raczej sie nazywa

  Anonimowo

  W takim wieku powinna nle posiadac uprawnień

  Ale po co to zrobila :/

  Jak to możliwe, żeby tak wysoko „zawisnac”?

  Schody mają raczej betonową konstrukcję, a drewniana jest balustrada.

  Mistrz 🙂

  W ktory miejcu to bylo .. Nie kojarze ?

  to się nazywa wjazd na chatę

  10 punktów za zaparkowanie

  wpDiscuz