Pięć osób poszukiwanych zatrzymanych przez olsztyńskich wywiadowców

  0

  Olsztyńscy policyjni wywiadowcy tylko w ciągu jednej doby zatrzymali 5 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Dwóch mężczyzn trafiło już do zakładów karnych, dwóch innych noc spędziło w policyjnym areszcie, a kobieta po opłaceniu zaległej grzywny zwolniona została do domu.

  Wywiadowcy w swojej codziennej służbie – dzięki temu, że starają się pozostawać niezauważalni – ujawniają szereg przestępstw i wykroczeń szczególnie dokuczliwych społecznie. To oni zatrzymują „na gorącym uczynku” osoby, które dokonują rozbojów, kradzieży, włamań i oszustw. Ujawniają tzw. poszukiwanych oraz nietrzeźwych kierujących.

  Policjanci z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, którzy pełnią służbę w ubraniu cywilnym i radiowozem nieoznakowanym, tylko w ciągu ostatniej doby zatrzymali 5 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Zatrzymania odbywały się w różnych miejscach i o różnych porach.

  Niektórzy zatrzymywani byli w miejscu zamieszkania, inni podczas spaceru, a jeden z mężczyzn „wpadł” w olsztyńskiej pizzeri. 37-latek poszukiwany był listem gończym do sprawy realizowanej przez jednostkę w Ostródzie. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów. Z lokalu gastronomicznego trafił wprost do zakładu karnego.

  Inni mężczyźni – Sebastian S. i Maciej N. , którzy spacerowali około godz. 1:00 w nocy ul. Tracką w Olsztynie poszukiwani byli przez prokuraturę za kradzieże sklepowe.

  Wojciech K. został zatrzymany o godz. 18:00 na ul. Mickiewicza w Olsztynie. Mężczyzna ma na swoim koncie kradzież kabli z lini tramwajowej.

  W ciągu statniej doby zatrzymana została również kobieta, która za nieopłaconą grzywnę miała do odbycia karę pozbawienia wolności. Dwóch mężczyzn trafiło już do zakładów karnych, dwóch innych noc spedziło w policyjnym areszcie, a kobieta po opłaceniu zaległej grzywny zwolniona została do domu.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here