Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 37-letniemu mieszkańcowi Szczytna. Mężczyzna w bestialski sposób uśmiercił pięć szczeniąt i podrzucił je w reklamówce sąsiadce. W trakcie zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę około godziny 15.00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefon od 32-letniej mieszkanki Szczytna. W trakcie rozmowy kobieta poinformowała, że znany jej osobiście mężczyzna przerzucił przez płot na jej posesję zakrwawioną reklamówkę. Zgłaszająca oświadczyła, że w torbie znajdują się szczeniaki, które nie dają oznak życia.

Ze wstępnych ustaleń szczycieńskich policjantów wynika, że 37-letni mieszkaniec Szczytna przyszedł z wizytą do znajomego. Gdy nie zastał go w mieszkaniu zszedł do piwnicy, gdzie znajdowało się pięć szczeniąt. Mężczyzna z niewiadomych przyczyn w bestialski sposób pozbawił je życia. W trakcie zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ewa Szymańska

Kolejn popapraniec

Mateusz El

Dlatego jestem za tym, żeby zrobić z tym „kolesiem” to samo co zrobił ze szczeniaczkami. Jeszcze bym go dał dla ludzi, którzy by się nimi zaopiekowali, potocznie nazywani „gejami”

Bartosz Wu

Upierdolić ręce, nogi, rany ” opatrzyć ” solą i by więcej takie rzeczy miejsca nie miały

Izabela Icz

Do pierdla z nim bez zlewu i kibla

GOSC

Niech posiedzi trochę może zmądrzeje. Szkoda tylko psiaków co one winne że koleś miał zlansowany i przechlany mózg?

Anika ER
Krzysztof Grzegrzółka

Wyrwać CHWASTA!!!

Patryk Kalinowski

I za takie coś powinien dostać 2 lata minimum. Bez zawieszenia. Żeby innym debilom pokazać że zwierzę to też istota.

Agnieszka Kasznicka

Po 2 lata za każdego pieska

Tamara Łazarecka

Gnojek!!!

wpDiscuz