Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności może grozić 20-letniemu mieszkańcowi powiatu mrągowskiego. Młody mężczyzna został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców za posiadanie marihuany. 20-latek był jednym z pasażerów opla zaparkowanego w krzakach przy skrzyżowaniu ulic Sielskiej i Jeziornej w Olsztynie.

Olsztyńscy wywiadowcy patrolując ulice miasta około godziny 2.00 w nocy zauważyli opla zaparkowanego w krzakach przy skrzyżowaniu ulic Sielskiej z Jeziorną. W pojeździe oprócz kierowcy siedziało dwóch pasażerów. Jeden z nich był wyraźnie poddenerwowany policyjną kontrolą. Podczas sprawdzania osób u jednego z mężczyzn policjanci znaleźli susz roślinny. 20-latek trzymał marihuanę w kieszeni kurtki.

Mieszkaniec powiatu mrągowskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Lucjan

zażywali narkotyki(nagłówek)…. trzymał w kieszeni(tekst)! sie zdecydujcie

Poison

Morderców, gwałcicieli i złodziei łapcie a nie za liści liści w kieszeni… Swoją drogą to panowie „wywiadowcy” też nie tacy święci.

Jebać psy

Ale piękna brawka mmmmm.

Kamila Kamila

W spokoju ludziom zapalić nie dadzą ;);/

Łukasz Kułacz

I cały ten cyrk za nasze podatki!!!

Jacek Wilczek

„W środku miasta, w barze pili alkohol, a na przystanku palili tytoń”. Obie wspomniane powyżej używki są wielokroć gorsze dla zdrowia, ale to marihuana jest be…

Ma Ks

brawo kurwa

Krzysztof Kamil Kmiołek

Ryki tyki narkotyki

Marek Szczepkowski

Uff moglli przeciez kogos zabic. Brawo policja! Juz szukanie krzakow po lasach sie znudzilo, czy za zimno na wychodzenie?

Pawel Zaborowski

No nawet spokojnie po ćpać nie można 🙁

wpDiscuz