Na parkingu koło plaży miejskiej zażywali narkotyki

  18
  Zdjęcie jest ilustracja do artykułu.

  www.rabatol.pl  Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności może grozić 20-letniemu mieszkańcowi powiatu mrągowskiego. Młody mężczyzna został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców za posiadanie marihuany. 20-latek był jednym z pasażerów opla zaparkowanego w krzakach przy skrzyżowaniu ulic Sielskiej i Jeziornej w Olsztynie.

  Olsztyńscy wywiadowcy patrolując ulice miasta około godziny 2.00 w nocy zauważyli opla zaparkowanego w krzakach przy skrzyżowaniu ulic Sielskiej z Jeziorną. W pojeździe oprócz kierowcy siedziało dwóch pasażerów. Jeden z nich był wyraźnie poddenerwowany policyjną kontrolą. Podczas sprawdzania osób u jednego z mężczyzn policjanci znaleźli susz roślinny. 20-latek trzymał marihuanę w kieszeni kurtki.

  Mieszkaniec powiatu mrągowskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Lucjan

  zażywali narkotyki(nagłówek)…. trzymał w kieszeni(tekst)! sie zdecydujcie

  Poison

  Morderców, gwałcicieli i złodziei łapcie a nie za liści liści w kieszeni… Swoją drogą to panowie „wywiadowcy” też nie tacy święci.

  Jebać psy

  Ale piękna brawka mmmmm.

  W spokoju ludziom zapalić nie dadzą ;);/

  I cały ten cyrk za nasze podatki!!!

  „W środku miasta, w barze pili alkohol, a na przystanku palili tytoń”. Obie wspomniane powyżej używki są wielokroć gorsze dla zdrowia, ale to marihuana jest be…

  brawo kurwa

  Ryki tyki narkotyki

  Uff moglli przeciez kogos zabic. Brawo policja! Juz szukanie krzakow po lasach sie znudzilo, czy za zimno na wychodzenie?

  No nawet spokojnie po ćpać nie można 🙁

  wpDiscuz