Na parkingu koło plaży miejskiej zażywali narkotyki

  Zdjęcie jest ilustracja do artykułu.

  Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności może grozić 20-letniemu mieszkańcowi powiatu mrągowskiego. Młody mężczyzna został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców za posiadanie marihuany. 20-latek był jednym z pasażerów opla zaparkowanego w krzakach przy skrzyżowaniu ulic Sielskiej i Jeziornej w Olsztynie.

  Olsztyńscy wywiadowcy patrolując ulice miasta około godziny 2.00 w nocy zauważyli opla zaparkowanego w krzakach przy skrzyżowaniu ulic Sielskiej z Jeziorną. W pojeździe oprócz kierowcy siedziało dwóch pasażerów. Jeden z nich był wyraźnie poddenerwowany policyjną kontrolą. Podczas sprawdzania osób u jednego z mężczyzn policjanci znaleźli susz roślinny. 20-latek trzymał marihuanę w kieszeni kurtki.

  Mieszkaniec powiatu mrągowskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

  18 KOMENTARZE

  1. Morderców, gwałcicieli i złodziei łapcie a nie za liści liści w kieszeni… Swoją drogą to panowie „wywiadowcy” też nie tacy święci.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here