Założeniem Niebieskiej Karty zakończyła się interwencja policjantów w jednym z mieszkań w Olsztynie. Kobieta wezwała funkcjonariuszy ponieważ 36-latek był agresywny i niszczył sprzęt domowy. Dodatkowo mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających.

Wczoraj kilka minut przed godziną 20.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej. Na ul. Dworcową pojechał patrol policji. Zgłaszająca oświadczyła, że jej mąż będąc pod wpływem alkoholu wyzywa ją i niszczy sprzęt domowy. Obecny na miejscu 36-latek był wyraźnie pobudzony. Zachowywał się agresywnie i twierdził, że „lubi sobie zapalić zioło”. Po chwili okazało się, że mężczyzna faktycznie miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilka gramów marihuany. Badanie alkomatem potwierdziło również, że 36-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Wynik to blisko 3 promile.

Marcin W. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci sporządzili w rodzinie Niebieska Kartę.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo

jakiś dysmózg to redaguje

Dziuba Kałeka Michał

Jeden z nich to ofiara systemu i sbeek!!!

Ewelka Hintz

Katarzyna Tobaj coraz lepiej!

Patii Lidia Winch

Ja pierdole…

Ewa Szymańska

Zaden bialy dziewczeta

Ewelka Hintz

Tez o nim pomyślałam

Katarzyna Tobaj

😀

Katarzyna Tobaj

Moze bialy ? :E

wpDiscuz