Zimowe zapasy dla olsztyńskich futrzaków

  0
  Fot. www.olsztyn.pl. Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  Niejednokrotnie są prezentami, które szybko się nudzą. Jednak olsztynianie kolejny raz mają szansę udowodnić, że nie jest im obojętny los bezdomnych zwierząt.

  Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Kot z reguły samotnik z humorami, ale nikt tak jak on nie ogrzeje nas w chłodne jesienne wieczory. Żyjemy z naszymi czworonogami pod jednym dachem i traktujemy je jak członków rodziny. Za ich wierność i oddanie odpłacamy się opieką i troską.

  Warto jednak zadbać również o ich krewniaków z Olsztyńskiego Schroniska. Jak to zrobić? Wystarczy włączyć się w jedną z akcji organizowanych przez miłośników zwierząt.

  Muzyczny „Bieg na sześć łap” to koncert połączony ze zbiórką żywności. 12 listopada (sobota) o 18:30 w klubie Nowy Andergrant zagrają: Ania Broda, Natalia Mularone, blueSIDE, Tamara Janicka i przyjaciele, Bożena Kraczkowska, Piotr Ray, Lonely Tree Soundsystem.

  – Biletem wstępu na wydarzenie jest karma dla psów lub kotów – informują organizatorzy.

  Ale to nie jedyna szansa na takie wsparcie. Trwa bowiem akcja Księgarni TAK Czytam oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Karmę, koce oraz inne przydatne zwierzętom rzeczy można przynosić do księgarni ul. 11 listopada 4 (lokal 2b). Zbiórka potrwa do kwietnia 2017r.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here