Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu mieszkańcowi Olsztyna, który został zatrzymany przez policjantów zwalczających przestępczość narkotykową. W mieszkaniu nastolatka znaleziono i zabezpieczono marihuanę oraz metamfetaminę. Jak wynika z policyjnych danych, to nie pierwsze przestępstwo, które ma na swoim koncie młody mężczyzna.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na olsztyńskim Podgrodziu przechowywane są zabronione Ustawą środki odurzające. Po przeszukaniu mieszkania 18-latka funkcjonariusze znaleźli w jego plecaku 30 porcji marihuany i około 10 działek dilerskich metamfetaminy.

Nastolatek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się, że znalezione substancje należą do niego. Dziś młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Mieszkaniec Olsztyna jest dobrze znany funkcjonariuszom, ponieważ już jako nieletni był notowany m.in. za włamania i przestępstwa narkotykowe.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
E. T.

Co to za liście 😂😂

Szymon

przecież to klony z jeziora kortowskiego student WOPR’u XD

Przeciwny

Trzymaj się młody i nie daj się tym śmieciom.

wpDiscuz