18-letni mieszkaniec Olsztyna handlował marihuaną i metamfetaminą

  3

  www.rabatol.pl  Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu mieszkańcowi Olsztyna, który został zatrzymany przez policjantów zwalczających przestępczość narkotykową. W mieszkaniu nastolatka znaleziono i zabezpieczono marihuanę oraz metamfetaminę. Jak wynika z policyjnych danych, to nie pierwsze przestępstwo, które ma na swoim koncie młody mężczyzna.

  Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na olsztyńskim Podgrodziu przechowywane są zabronione Ustawą środki odurzające. Po przeszukaniu mieszkania 18-latka funkcjonariusze znaleźli w jego plecaku 30 porcji marihuany i około 10 działek dilerskich metamfetaminy.

  Nastolatek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się, że znalezione substancje należą do niego. Dziś młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

  Mieszkaniec Olsztyna jest dobrze znany funkcjonariuszom, ponieważ już jako nieletni był notowany m.in. za włamania i przestępstwa narkotykowe.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  E. T.

  Co to za liście 😂😂

  Szymon

  przecież to klony z jeziora kortowskiego student WOPR’u XD

  Przeciwny

  Trzymaj się młody i nie daj się tym śmieciom.

  wpDiscuz