18-letni mieszkaniec Olsztyna handlował marihuaną i metamfetaminą

  3

  Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi 18-letniemu mieszkańcowi Olsztyna, który został zatrzymany przez policjantów zwalczających przestępczość narkotykową. W mieszkaniu nastolatka znaleziono i zabezpieczono marihuanę oraz metamfetaminę. Jak wynika z policyjnych danych, to nie pierwsze przestępstwo, które ma na swoim koncie młody mężczyzna.

  Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na olsztyńskim Podgrodziu przechowywane są zabronione Ustawą środki odurzające. Po przeszukaniu mieszkania 18-latka funkcjonariusze znaleźli w jego plecaku 30 porcji marihuany i około 10 działek dilerskich metamfetaminy.

  Nastolatek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się, że znalezione substancje należą do niego. Dziś młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

  Mieszkaniec Olsztyna jest dobrze znany funkcjonariuszom, ponieważ już jako nieletni był notowany m.in. za włamania i przestępstwa narkotykowe.

  3 KOMENTARZE

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here