Pod wpływem narkotyków zamiast wjechać samochodem do myjni uderzył w ścianę

  1

  Kara do 2 lat pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem środka odurzającego może grozić 28-letniemu mężczyźnie który został zatrzymany na jednej ze stacji paliw w Olsztynie. Najprawdopodobniej odurzony narkotykami kierowca nie zmieścił się wjeżdżając do myjni i uderzył w ścianę budynku.

  W niedzielne południe na jednej ze stacji paliw w Olsztynie doszło do kolizji. Kierowca audi nie zachował należytej ostrożności podczas wjeżdżania do myjni i uderzył w ścianę budynku uszkadzając zarówno elewację, jak i swój samochód. Dziwnie zachowującego się 28-latka ujęli pracownicy obiektu. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce zbadali trzeźwość kierowcy. Co do tego nie było zastrzeżeń. Jednak kierowca miał bełkotliwą mowę, nie umiał utrzymać równowagi, a także był z nim utrudniony kontakt. Z uwagi na podejrzenie zażycia przez niego narkotyków został przewieziony do szpitala na pobranie krwi. Jeżeli wynik będzie pozytywny, kierowca usłyszy zarzuty.

  Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. Najprawdopodobniej odpowie za jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających oraz spowodowanie kolizji. Grozić może mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

  1 KOMENTARZ

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here