Czołowo zderzenie Seicento z Corollą

  Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło dzisiaj około godziny 7:00 na trasie Wielbark-Szymanki. Kierujący Seicento wykonując manewr wyprzedzania pojazdu Nissan, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem Corolla. Załoga karetki pogotowia przetransportowała do szpitala kierowcę Seicento i pasażerkę.

  Wczoraj parę minut po godzinie 7:00 oficer dyżury szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Wielbark-Szymanki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem Seicento wykonując manewr wyprzedzania pojazdu Nissan zderzył się czoło z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem Corolla.

  Kierowca Seicento i pasażerka auta zostali przetransportowani przez załogę karetki pogotowia do Szpitala Powiatowego w Szczytnie. Na chwile obecną nie są znane obrażenia jakich doznali w wyniku zdarzenia.

  Na miejscu pracowali szczycieńscy policjanci i strażacy. Funkcjonariusze zorganizowali objazd dla samochodów osobowych i autobusów przez miejscowość Kucbork, natomiast pojazdy ciężarowe muszą czekać na odblokowanie drogi.

  Teraz szczycieńscy śledczy wyjaśnią przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here