Uwaga kierowcy. Będą blokować ulicę Bałtycką!

  7

  www.rabatol.pl  Dziś (4.11) od  godz. 14.30 do16.00 na ul. Bałtycka 45 (przejście dla pieszych koło siedziby rady osiedla Likusy) odbędzie się blokada drogi.

  Rada Osiedla Gutkowo zaprasza na protest uliczny i blokadę ul. Bałtyckiej. Jak informują:
  – Ul. Bałtycka jest co raz bardziej niebezpieczna i zakorkowana. Coraz większe Ilości samochodów i ciężarówek uniemożliwiają normalne funkcjonowanie mieszkańców i instytucji; szkół, przychodni, zakładów. W tym roku sytuacja jest już wyjątkowo zła.
  Jedyne rozwiązanie to budowa obwodnicy naszych osiedli – ulicy Nowobałtyckiej.

  Domagają się, aby w Budżecie Miasta Olsztyna na 2017r. zapisano 15% wartości budowy ulicy Nowobałtyckiej. Ma to być szansa na uzyskanie dofinansowania z UE w ramach Programu Polska Wschodnia w 2017 r.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  fuser
  Czy jak zadzwonię na policję, że jakaś banda blokuje drogę to przyjadą ich spałują jak Pani Bozia przykazała czy zignorują zgłoszenie? „Rada Osiedla Gutkowo zaprasza na protest uliczny i blokadę ul. Bałtyckiej. Jak informują: – Ul. Bałtycka jest co raz bardziej niebezpieczna i zakorkowana. Coraz większe Ilości samochodów i ciężarówek uniemożliwiają normalne funkcjonowanie mieszkańców i instytucji; szkół, przychodni, zakładów. ” Czy Radę Osiedla Gutkowo ktoś uderzył mocno w głowę? Czy tam zasiadają ludzie mający problemy? Protest może i w słusznej sprawie, ale protestujcie sobie pod oknami osób decyzyjnych, a nie denerwujecie normalnych ludzi, którym (wyobraźcie to sobie!) również zależy na… Czytaj więcej »
  Koval

  gzrymowicza wywiezc na taczce o 15.30 przez baltycka 🙂

  Żadnych korków nie było 😉 jechalam po 14 coś tam sje kroilo policja stała przejechalam normalnie wracalam tamtędy o 15.30 i już nikogo nie bylo

  I dobrze, powinni centrum zablokować żeby z ratusz nikt nie mógł.wyjechac ;))

  Przecież centrum codziennie jest zablokowane o tej samej porze…

  I dziś znów mnie rower uratuje 😉

  Anonimowo

  Dobre godziny! W tym czasie urzędasy wracają… tak trzymać!!!!

  wpDiscuz