Uwaga kierowcy. Będą blokować ulicę Bałtycką!

  Dziś (4.11) od  godz. 14.30 do16.00 na ul. Bałtycka 45 (przejście dla pieszych koło siedziby rady osiedla Likusy) odbędzie się blokada drogi.

  Rada Osiedla Gutkowo zaprasza na protest uliczny i blokadę ul. Bałtyckiej. Jak informują:
  – Ul. Bałtycka jest co raz bardziej niebezpieczna i zakorkowana. Coraz większe Ilości samochodów i ciężarówek uniemożliwiają normalne funkcjonowanie mieszkańców i instytucji; szkół, przychodni, zakładów. W tym roku sytuacja jest już wyjątkowo zła.
  Jedyne rozwiązanie to budowa obwodnicy naszych osiedli – ulicy Nowobałtyckiej.

  Domagają się, aby w Budżecie Miasta Olsztyna na 2017r. zapisano 15% wartości budowy ulicy Nowobałtyckiej. Ma to być szansa na uzyskanie dofinansowania z UE w ramach Programu Polska Wschodnia w 2017 r.

  7 KOMENTARZE

  1. Czy jak zadzwonię na policję, że jakaś banda blokuje drogę to przyjadą ich spałują jak Pani Bozia przykazała czy zignorują zgłoszenie?

   „Rada Osiedla Gutkowo zaprasza na protest uliczny i blokadę ul. Bałtyckiej. Jak informują:
   – Ul. Bałtycka jest co raz bardziej niebezpieczna i zakorkowana. Coraz większe Ilości samochodów i ciężarówek uniemożliwiają normalne funkcjonowanie mieszkańców i instytucji; szkół, przychodni, zakładów. ”

   Czy Radę Osiedla Gutkowo ktoś uderzył mocno w głowę? Czy tam zasiadają ludzie mający problemy? Protest może i w słusznej sprawie, ale protestujcie sobie pod oknami osób decyzyjnych, a nie denerwujecie normalnych ludzi, którym (wyobraźcie to sobie!) również zależy na budowie nowej drogi.

   Protest przez blokowanie drogi to tak jakby babeczki od #czarnyprotest w ramach protestu rodziły dzieci, a przedsiębiorcy postulujący obniżkę podatków szli na bazar i blokowali lokalnym kupcom stragany. Idiotyzm.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here