Ktoś zniszczył ponad 100 nagrobków

  9

  www.rabatol.pl  Ponad 100 nagrobków zostało zniszczonych na cmentarzu komunalnym w Ełku. Na miejscu pracuje kilka grup dochodzeniowo – śledczych, technicy kryminalistyki. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kliku kamer monitoringu, prowadzą także zakrojone na szeroką skalę działania operacyjne. Wszystko po to, aby ustalić sprawcę bądź sprawców tego zdarzenia. 

  Informację o zdarzeniu policjanci dostali około godziny 6.00. Kobiety, które przyszły na groby swoich bliskich zauważyły zniszczenia – groby miały poprzewracane krzyże, połamane płyty i tablice nagrobne. Zniszczeniu uległy także znicze i kwiaty z grobów. Wówczas powiadomiły Straż Miejską, która przekazała informację policjantom. Na miejsce natychmiast wysłano kilka grup dochodzeniowo-śledczych. Policjanci przeprowadzili oględziny ponad 100 zniszczonych nagrobków, technicy kryminalistyki zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze zabezpieczyli także nagrania z kilku kamer monitoringu. Na miejscu pracował także przewodnik z psem policyjnym.

  Policjanci cały czas ustalają i przesłuchują świadków, zbierają i na bieżąco analizują każdą najdrobniejszą informację, która może przyczynić się do ustalenia sprawcy bądź sprawców, prowadzą także zakrojone na szeroką skalę działania operacyjne.

  Prezydent Miasta Ełk wyznaczył nagrodę pieniężną za informacje, które przyczynią się do ustalenia i zatrzymania sprawcy bądź sprawców tego zdarzenia.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Zakopal bym te kurwy w tych grobach

  Isis

  Jebac kurestwo

  za kare powinni w zębach nosić materiały i to naprawić

  za kare powinni w zębach nosić materiały i to naprawić

  nasuwa mi się jedna myśl, albo dwie związana z tym, kto by to zrobił

  Ty

  Banda ciot …. nagrobek ani zmarły nie odda … ale znając życie ktoś w końcu odda …

  Debile brak słów !!!

  wpDiscuz