Nietrzeźwy kierujący i niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego – to przyczyny wypadku, jaki wydarzył się na trasie Ogonki-Pozezdrze. Kierujący BMW podczas wyprzedzania czołowo uderzył w peugeota. Do szpitala trafiły dwie osoby, a dwa pojazdy zostały całkowicie zniszczone.

bmw-czolowe-zderzenie-wypadek-3bmw-czolowe-zderzenie-wypadekDo wypadku doszło wczoraj (02.11.2016) około godz. 8:00 na trasie Ogonki-Pozezdrze. Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że 57-letni kierowca BMW w trakcie wyprzedzania skody nie zachował należytej ostrożności i zderzył się czołowo z peugeotem. Siła uderzenia była tak duża, że kierująca peugeotem 35-letnia kobieta została zakleszczona wewnątrz pojazdu. Niezbędna była pomoc straży pożarnej.

Ponadto w trakcie zderzenia obu aut wyprzedzany pojazd m-ki skoda został również uszkodzony. Nieprawidłowy manewr wykonany przez 57-latka, nie było jedynym przewinieniem jakiego się dopuścił. Kierujący BMW wsiadł za kółko będąc pod wpływem alkoholu. Wykonane badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Kierująca peugeotem z obrażeniami kończyn i miednicy oraz kierujący BMW z obrażeniem kończyny zostali przewiezieni do szpitala. 62-latka ze skody nie odniosła żadnych obrażeń.

Wskutek wypadku droga krajowa była zablokowana przez kilka godzin. Sprawca wypadku nie uniknie odpowiedzialności. Wkrótce odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie wypadku drogowego.

4 KOMENTARZE

  1. Ten Pan jechał pod wpływem alkoholu. Będzie musiał wyłożyć dużo pieniążków. Bo ubezpieczenie nie działa jak coś wydarzy się pod wpływem. Kobieta z jednego auta jest mocno poturbowana…

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here