„Efekt domina”- tak podsumować można zdarzenie drogowe, do którego doszło na ul. Limanowskiego. Z pozoru niegroźnie wyglądająca kolizja doprowadziła do uszkodzenia łącznie 4 pojazdów. Na jej sprawcę policjanci nałożyli mandat i punkty karne. Zatrzymali również dowody rejestracyjne uszkodzonych samochodów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (30.10.2016) około godz. 15:30 w Olsztynie. Jadący ulicą Limanowskiego kierowca volkswagena nie zachował należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy i najechał na jadącego prawidłowo jaguara. W wyniku zderzenia jaguar został zepchnięty z jezdni i uderzył w dwa zaparkowane na chodniku auta- opla i hondę. Uczestnikom zdarzenia na szczęście nic się nie stało.
Z pozoru niegroźnie wyglądająca kolizja doprowadziła jednak do uszkodzenia łącznie 4 samochodów.
Pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym nałożyli na kierowcę volkswagena mandat i punkty karne.
Zatrzymali również dowody rejestracyjne uszkodzonych pojazdów.

Jak mówią funkcjonariusze:
” Nieuwaga i pośpiech to przyczyny wielu kolizji i wypadków. Apelujemy o zdjęcie nogi z gazu i zwracanie uwagi na to, co dzieje się wokół nas. Jesienna aura nie sprzyja bezpiecznym podróżom, dlatego tym bardziej bądźmy ostrożni”